התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


11/07/2016

מדריך

דוד מונטיאן

דוד מאיר מונטיאן תאריך לידה: 31/5/1986 שנת עליה: 2011 כתובת: כפר צבי סיטרין נגישות: בעל רישיון נהיגה בתוקף,בעל רכב,רישיון לרכב פרטי-מסחרי עד 3.5 טון (B) מספר זהות: 336182290 מצב משפחתי: נשוי + 2 השכלה 2011-2009: לימודים תורניים/ישיבה ישיבת תורת חיים מוסקבה‎. 2004-2000: לימודים תורניים/ישיבה ישיבת ראשית חכמה טורונטו. קורסים והסמכות Child Psychology, Thompson Education Direct – 2013. פסיכולוגיה של ילד הדרכה והוראה, מגדל אור עליית הנוער – 2013. פעילות חברתית – 2014. קורס מגיש עזרה ראשונה מע"ר נסיון תעסוקתי 2013 – היום – מדריך חינוכי, כפר צבי סיטרין מדריך כיתה יב תלמידי נעל”ה 2013-היום - שיעורי עזר באנגלית 3יחידות 2016-סגן מנהל פנימיה 2011 – 2013 – מדריך , מגדל אור פנימיה לתלמידים מדריך של הכיתות ז-ח במשך כ3 שנים הוראה מתקנת לתלמידים מתקשים. עבודה עם אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים. ניהול מעקב שוטף אחר התקדמות התלמידים עד להצלחתם בבחינות/ בחינות הבגרות / בחינות הגמר/ ההכשרות המקצועיות. חינוך ילדים לערכי חיים והתנהגות נאותה. הנחייה אישית לתלמידים במידת הצורך. אחריות על הדרכה חברתית. 2007 – 2009 – מזכיר, ישיבת תורת חיים‎ ניהול צוות בן- 15 איש. אחריות על סידור עבודה. 2004 – 2009 – מנכ”ל פנימיה, פנימיה בקהילת היהודית קורסטין הדרכה לילדים הייתי מנכ”ל פנימיה העברתי שיעורי קודש לתלמידים והייתי מנהל רישום תלמידים ובדקתי מסמכים ליהדות ניהול צוות עובדים בן 30 עובדים. קליטה והנחיית עובדים חדשים. זכיתי בתואר עובד מצטיין מתן מענה מהיר לבעיות בשטח. 2004 – 2009 – מלמד, פנימיה בקהילת היהודית קורסטין מלמד של כיתה ז-ח סביבת עבודה ותוכנות Windows,ידע בסיסי במחשב,Photoshop,Word,Office,Power Point,Excel שפות יידיש: טובה מאוד עברית: טובה אנגלית: רמת שפת אם רוסית: שפת אם אזרחויות זרות: מולדובה ידע במחשבים בינוני (משתמש ביתי באופיס, אינטרנט וכו)
אזור
חדרה והסביבה
עיר
בית צבי
סיווג משרה
41 לכפר נוער
11/07/2016
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • שבתון

  שבתון

  שבתון היא שנה בה העובד בהפסקה מהעבודה. בישראל מקובל שבשנת שבתון דרושים העובדים לצאת להשתלמויות העשרה אך חלקם משקיעים גם בחיפוש עבודה לשבתון.
 • בייביסיטר | שמרטפות

  בייביסיטר | שמרטפות

  מידע על תפקיד של בייביסיטר (שמרטף) ודרישות התפקיד לעבודה כבייביסיטר. בנוסף הצעות עבודה למשרות בייביסיטר ופרסום מודעת דרושים בייביסיטר באתר דרושים בחינוך.
 • אל תעשו השוואות על חשבון התינוק שלכם

  אל תעשו השוואות על חשבון התינוק שלכם

  לכל התינוקות יש מדרגות התפתחות. במאמר זה נסקור את שלבי התפתחות התינוקות, תחומי ההתפתחות השונים והנזק העלול להיגרם עקב השוואה בקצב ההתפתחות בין תינוקות.
 • התחילו לסמוך על התינוק שלכם

  התחילו לסמוך על התינוק שלכם

  צפיתם בתוכנית "עושות חשבון" על ריבוי מדריכי ההורים? רגע לפני שאנחנו שוכרים סוללת יועצים שיסבירו לנו מה לא בסדר עם התינוק שלנו, הנה כמה טיפים שירגיעו אתכם.

 • משגיחי בחינות

  משגיחי בחינות

  מידע על תפקיד משגיח בחינות והדרישות של עבודה בהשגחת בחינות. בנוסף הצעות עבודה של משרות משגיחי בחינות (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים משגיחים לבחינות.
 • איך נכין את הפעוט לקבלת אח חדש למשפחה

  איך נכין את הפעוט לקבלת אח חדש למשפחה

  קבלה של אח או אחות למשפחה זה תמיד דבר משמח. אך אנו כמבוגרים והורים מקבלים את האירוע המשמח בצורה אחרת מקבלתו על ידי הפעוט. איך להכין את הילדים לקבלת אח חדש?