התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


22/08/2018

מחפשת עבודה עם ילדים

נופר בן אבי

בת 25, גדלתי בתנועת נוער בני המושבים בתור חניכה ומדריכה צעירה, ומשם המשכתי לשנת שירות בתנועה. שירתתי בצבא בתור חובשת ומסמיכת קורס עזרה ראשונה. השתחררתי, טסתי, ובשנתיים האחרונות חזרתי לעבוד בתור רכזת נוער בתנועה. יצא לי במסגרת העבודה ללמוד לעבוד עם נוער בסיכון, ילדים בעלי צרכים מיוחדים וילדים עם ״בעיות התנהגות״. אני חושבת שיש לי תקשורת מיוחדת עם ילדים ושאני באמת מבינה אותם. החיים שלי תמיד סבבו סביב חינוך בלתי פורמאלי כי אני חושבת שזה משהו שחסר לכל כך הרבה ילדים (ומבוגרים) היום. פשוט מחפשת עבודה עם נשמה :)
אזור
פתח תקווה והסביבה
עיר
הוד השרון
22/08/2018
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • אם בית

  אם בית

  המידע המלא על תפקיד אם בית והדרישות לעבודה של אם בית. בנוסף הצעות עבודה למשרות אם בית (חיפוש עבודה) או פרסום מודעת דרושה אם בית באתר דרושים בחינוך.
 • מה חשוב לבדוק בבחירת משפחתון / מעון

  מה חשוב לבדוק בבחירת משפחתון / מעון

  איך עלינו לבחור את המשפחתון או המעון המתאימים לילד שלנו? על מה מומלץ לשים דגש מיוחד? ממה כדאי להזהר? הטיפים שאתם פשוט, אבל פשוט חייבים לקרוא.

 • ארגון המורים

  ארגון המורים

  ארגון המורים מייצג עשרות אלפי מורים וכדי להקים את ארגון המורים דרושים היו פעילים בעלי חזון, שחלקם פרשו מהסתדרות המורים. ארגון המורים - דרושים בחינוך.

 • משגיחי בחינות

  משגיחי בחינות

  מידע על תפקיד משגיח בחינות והדרישות של עבודה בהשגחת בחינות. בנוסף הצעות עבודה של משרות משגיחי בחינות (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים משגיחים לבחינות.
 • מטפלת בשיטת DIR

  מטפלת בשיטת DIR

  מידע על תפקיד מטפלת בשיטת DIR והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מטפלת בשיטת DIR (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מטפלות DIR.
 • משלבת

  משלבת

  המידע המלא על תפקיד משלבת והדרישות של עבודה בשילוב בחינוך. בנוסף הצעות עבודה של משרות שילוב (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של משלבת באתר דרושים בחינוך.