התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


05/04/2019

פשוט נשארת בי תמיד איזשהי ילדה .... בוגרת אבל מסרבת לשחרר... אולי זאת הדרך הנכונה

Gil Zilberstein

גיל= שמחה מחייכת גם בכדי להצדיק את שמי. למרות ילדותיות מוגזמת שלי, בוגרת, יודעת להציב גבולות, למצוא דרכים ושיטות לא שגרתיות בכדי ליצור קשר גם עם הילדים האחרים, השקטים, ה״טראבל מייקרים״ ואני לא מאמינה שיש ״ילדים רעים״ ילדים סופגים ממה שיש בסביבתם, או ממה שאין. תמיד אפשר להראות דרך אחרת, ואם לא מצליח, לא בכוח, צריך לדעת גפ לשחרר... לתת את זכות הבחירה, ולהתבונן מהצד, ולהבין שאני נמצאת רק בטוב והם מוזמנים לספוג ממני את מה שהגעתי עבורו... אם לא , הם מפסידים , או שלא... ניתן להם לבחור:-)
אזור
אזור השרון
עיר
צוקי ים
05/04/2019
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • שתיל

  שתיל

  האם ניתן לקדם שינויים חברתיים בישראל בתחום החינוך על ידי עמותות וארגונים? האם לדעת הגוף שתיל דרושים בחינוך שינויים חברתיים? פרטים במאמר שתיל - דרושים בחינוך.

 • טיפים מומלצים לתכנון נכון של החופש הגדול

  טיפים מומלצים לתכנון נכון של החופש הגדול

  כדי להפוך את החופש הגדול לנופש גדול, במקום לפחד גדול, יש צורך בתכנון נכון ובראייה אופטימית. כמה טיפים מומלצים על האתגר שיכול להפוך בקלות להנאה גדולה לכל המשפחה.

 • גנן | גננת

  גנן | גננת

  מידע על תפקיד גננת (או גנן) והדרישות של עבודה כגננת בגן ילדים או מעון. בנוסף הצעות עבודה של משרות גננת (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרוש גננת באתר דרושים בחינוך.
 • 3 טיפים שיעזרו לנו להיות הורים משמעותיים

  3 טיפים שיעזרו לנו להיות הורים משמעותיים

  הילד שלנו הגיע לעולם ואנחנו הופכים להורים. כולנו רוצים להיות הורים משמעותיים יותר בשביל הילדים שלנו ולהוביל אותם להצלחה. הנה מספר עקרונות שיעזרו לנו בכך. 

 • קלינאית תקשורת

  קלינאית תקשורת

  מידע על תפקיד קלינאית תקשורת והדרישות של עבודה כקלינאי תקשורת. בנוסף הצעות עבודה של משרות קלינאות תקשורת (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים קלינאי תקשורת.
 • הסיפור על הילד שלמד להעריך את עצמו

  הסיפור על הילד שלמד להעריך את עצמו

  חשוב שתדעו שלהאמין בילדים שלכם וביכולותיהם מרגע הלידה - זו התורה להצלחה. קבלו סיפור עממי קצר וחכם שיתן לכם פרספקטיבה מיוחדת על הגישה לחיים.