התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


08/09/2019

מורה לאנגלית, חשבון, מדעים.

מיכאל פישר

מיכאל פישר מורה מקצועי לאנגלית, מתמטיקה ומדעים. ניסיון: הניסיון שלי לרוב הוא ניסיון טכנולוגי, בחשמל, אלקטרוניקה ואופטיקה. בהוראה, הניסיון שלי מול כיתה הוא פחות, אבל הרבה יותר בשיעורים פרטיים לתלמיד או שניים, שאת זה אני עושה כבר שנים רבות. אני מלמד אנגלית ומדעים יומיים בשבוע, בבית ספר "נעם" פרדס חנה. בשנה שעברה, לימדתי חוגי מדעים ואנגלית, בבית ספר "אור שלום" באור עקיבא. במקביל, התחלתי השנה לימודי הוראה ב "אחיה". אני מאד טוב בהגשת והסברת החומר הנלמד, עושה כמיטב יכולתי לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, מתוך הבנה ושליטה במדעים, במתמטיקה ובשפה האנגלית. אני מקפיד מאד על זמנים ! מקפיד על הגשת החומר בצורה שהתלמיד יפנים ויבין שללמוד זה מאד חשוב לעתידו. שהתלמיד ילמד מתוך רצון ולא מתוך אילוץ... זה ערך חשוב מאד בעיניי ! מקפיד מאד להראות דוגמא אישית, שזה גם כן מאד חשוב בעיני לחינוך הילד. למדתי מתמטיקה בבית ספר להנדסאים ברמת 5 יחידות. הידע שלי במדעים הוא רחב, כגון גוף האדם, טבע, גאוגרפיה, חלל, חשמל אלקטרוניקה ועוד... ב 22 שנים האחרונות, גרתי למדתי ועבדתי, בארצות הברית במדינת ניו יורק. השכלה וניסיון: 1983-1987 למדתי בתיכון במגמת מכשור ובקרה. 1997-1990 שרות צבאי. 1990-1993 לימודי הנדסאי חשמל ואלקטרוניקה. 1993-1995 עבדתי בחברת הייטק. 1995-2017 גרתי עבדתי ולמדתי בארצות הברית בתור מנהל שרות למחשבים ומכונות צילום דיגיטליים.
אזור
חדרה והסביבה
עיר
חריש
08/09/2019
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • הגננת

  הגננת

  הגננת היא המחנכת של הילדים בגן הילדים או במעון. בישראל הרבה תפקידים נופלים על הגננת ולכן לכל גננת דרושים גם כישורים נוספים לעבודה. הגננת - אתר דרושים בחינוך.

 • סביבה התפתחותית ובטיחותית לתינוק בבית

  סביבה התפתחותית ובטיחותית לתינוק בבית

  הורים לתינוקות בגילאי 4-5 חודשים חייבים להכין את הסביבה בבית באופן בטיחותי וגם התפתחותי לתינוק. רוצים לדעת מדוע ומה המיקום המומלץ? הנה הטיפים שלנו בנושא.
 • הסיפור על הילד שלמד להעריך את עצמו

  הסיפור על הילד שלמד להעריך את עצמו

  חשוב שתדעו שלהאמין בילדים שלכם וביכולותיהם מרגע הלידה - זו התורה להצלחה. קבלו סיפור עממי קצר וחכם שיתן לכם פרספקטיבה מיוחדת על הגישה לחיים.

 • ניהול משא ומתן על שכר - איך ומתי עושים זאת?

  ניהול משא ומתן על שכר - איך ומתי עושים זאת?

  משא ומתן על שכר צריך לדעת איך ומתי לנהל. ניהול משא ומתן כזה שלא בתזמון והצורה הנכונה יכול גם לגרום לאי העסקה או סיום העסקה של עובד. מה העקרונות לניהולו?

 • מורה

  מורה

  המידע המלא על תפקיד מורה והדרישות של עבודה בהוראה. בנוסף הצעות עבודה למשרות מורים (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים מורים באתר דרושים בחינוך.
 • אם בית

  אם בית

  המידע המלא על תפקיד אם בית והדרישות לעבודה של אם בית. בנוסף הצעות עבודה למשרות אם בית (חיפוש עבודה) או פרסום מודעת דרושה אם בית באתר דרושים בחינוך.