התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


31/08/2019

ורד שחם

ורד שחם

שמי ורד, בת 42, נשואה לגלעד, אמא לנועם ולמיכאל. בעברי הלא רחוק הייתי מעצבת אופנה קרוב ל- 15 שנים. ניהלתי מחלקות אופנה בחברות אופנה ועמדתי בראש צוותים. הובלתי תהליכי ייצור ושיווק. לפני שנתיים החלטתי לצאת לדרך חדשה אחרי שעזבתי את עולם האופנה, עברתי לעולם השיווק המעבר היה כמעט טבעי, בזכות הניסיון שצברתי בתפקדיי הקודמים. בשנה האחרונה החלטתי להתמקצע בעולם הכושר - שהוא קרוב לליבי, מאז ומתמיד התאמנתי. זה תחום שיש בו עולם ומלואו, סיימתי קורס מדריכי כושר בוינגייט מכאן עבורי השמיים הם הגבול. אני אוהבת מאוד לעבוד עם אנשים, להנחות להוביל מהלכים. לבנות אסטרטגיות ולהגיע להישגים. אני שולטת ביישומי המחשב, שולטת בתוכנות גרפיות, בכתיבת תוכן ובכלל אוהבת ללמוד ולהתפתח.
אזור
אזור השרון
עיר
רשפון
31/08/2019
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • הוראה מתקנת

  הוראה מתקנת

  מידע על תפקיד הוראה מתקנת והדרישות של עבודה בהוראה מתקנת. בנוסף הצעות עבודה למשרות הוראה מתקנת ופרסום מודעת דרושים הוראה מתקנת באתר דרושים בחינוך.
 • סוגי המשרות באתר דרושים בחינוך

  סוגי המשרות באתר דרושים בחינוך

  באתר דרושים בחינוך סוגי משרות שונים בתחום החינוך וההדרכה. המשרות מגוונות מאוד והליך חיפוש העבודה הוא קל ונוח. הגיע הזמן למצוא עבודה.

 • השאלות הכי טובות לראיון העבודה

  השאלות הכי טובות לראיון העבודה

  כיצד יכול המעסיק לשאול שאלות בעלות ערך מוסף בראיון העבודה? נחפש שאלות שיספרו לנו עוד קצת על העובד ועל אופיו. איזה שאלות ניתן לשאול?

 • אם בית

  אם בית

  המידע המלא על תפקיד אם בית והדרישות לעבודה של אם בית. בנוסף הצעות עבודה למשרות אם בית (חיפוש עבודה) או פרסום מודעת דרושה אם בית באתר דרושים בחינוך.
 • חינוך מיוחד

  חינוך מיוחד

  מידע על תפקיד חינוך מיוחד והדרישות של עבודה בחינוך מיוחד. בנוסף הצעות עבודה למשרות חינוך מיוחד (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים חינוך מיוחד | דרושים בחינוך.
 • תיווך נכון יעזור לילדים שלנו ללמוד ולחשוב

  תיווך נכון יעזור לילדים שלנו ללמוד ולחשוב

  הילדים שלנו משתמשים בנו כמתווכים בין הגירויים בסביבה לבינם. כיצד אנו כהורים יכולים לעזור לילדים בעיבוד הגירויים ובפיתוח תהליכי למידה? הפרטים במאמר.