התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


31/12/2018

מחפשת משרה בפנימיה

נויה אזערי

היי שמי נויה ואני מחפשת עבודה על ילדים / נוער בפנימיה או כפר נוער השכלה : 2004-2009 - השכלה תיכונית "הכפר הירוק"- בגרות מלאה. סיום לימודיי התיכוניים במגמה מורחבת סוציולוגיה פסיכולוגיה וקולנוע. 2015-2018 – תואר ראשון במכללת כנרת – תואר רב תחומי בפסיכולוגיה חינוך משאבי אנוש וקרימינולוגיה . 2018 - קורס אינטליגנציה רגשית - השתלמות והתנסות בקורס משולב עשייה בנושא . ניסיון תעסוקתי- 2009-2010 –"קוקסטור", עבודה כמוכרת בחנות לכלי בית. מתן שירות לכל לקוח הנכנס לחנות וייעוץ ברכישתו. 2011-2013 -סופר "הכי זול", עבודה כקופאית ראשית ואחראית משמרת, ובנוסף כאחראית הזמנות של כלל הסופר. כחלק מתפקיד זה ניהלתי צוות בן ארבע קופאיות, וכמו כן הייתי אמונה על הזמנות וארגון כלל המלאי של הסופר. 2014-2015 -עבודה כאחראית משמרת בבית החולים "זיו" בצפת, במזנון בית החולים. 2016- משרד שיווק ופרסום למוצרי מזון "תות אייס"- סייעת רואה החשבון, אמונה על תיוקי מסמכי המשרד, הזנת נתונים פיננסיים ומתן מענה ליושבי המשרד בפניות עבור נושאים אלו. 2017 - עבודה בשיווק המכללה ובנוסף כוננית במעונות המכללה אחראית על מקרי חירום או תקלות שמופיעות בשטח בנוסף בחופשת הקיץ מהלימודים עבדתי בפרויקט הטמעה בבית החולים פוריה – הדרכתי אחיות ורופאים כיצד להשתמש בתוכנה חדש שנכנסה להם למערכת הטיפול בבית החולים . 2018 – רכזת פרח בעמק הירדן סביבת עבודה ותוכנות- שליטה מלאה במערכות המחשוב. Word, office, excel שפות- אנגלית: רמה טובה , יכולת הבנה גבוהה. אוסיף ואציין שיש לי ליקוי ראיה אשר אינו מפריע לתפקודי ולשעות העבודה. הנני בעלת מוטיבציה רבה , בעלת ניסיון רב בתפקידים בעלי אופי שירותי, בניהול , ובטיפול במספר משימות במקביל . אחראית ומאורגנת בעלת יחסי אנוש מצוינים ותודעת שירות גבוהה.
אזור
הכנרת והסביבה
עיר
אפיקים
31/12/2018
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • סייעת | סייע

  סייעת | סייע

  המידע המלא על תפקיד סייעת (או סייע) והדרישות של עבודה כסייעת. בנוסף הצעות עבודה למשרות סייעות (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים סייעת באתר דרושים בחינוך.
 • גנן | גננת

  גנן | גננת

  מידע על תפקיד גננת (או גנן) והדרישות של עבודה כגננת בגן ילדים או מעון. בנוסף הצעות עבודה של משרות גננת (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרוש גננת באתר דרושים בחינוך.
 • משלבת

  משלבת

  המידע המלא על תפקיד משלבת והדרישות של עבודה בשילוב בחינוך. בנוסף הצעות עבודה של משרות שילוב (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של משלבת באתר דרושים בחינוך.
 • התפתחות רגשית-חברתית בגיל הרך

  התפתחות רגשית-חברתית בגיל הרך

  מהי התפתחות רגשית-חברתית? באילו גילאים היא מתחילה וכיצד עלינו לפעול על מנת לתמוך בילדים ולדאוג שיתפתחו בצורה הנכונה להם. הנה מספר עקרונות.

 • איך לכתוב קורות חיים מוצלחים?

  איך לכתוב קורות חיים מוצלחים?

  קורות החיים הם המסמך עליו מסתמכים המעסיקים כדי ללמוד עליך. הם צריכים להכיל את המידע המדויק והעדכני עליך אך הם צריכים להיות גם ברורים ושיווקיים. איך עושים את זה?

 • תקופת ההסתגלות של הילד לגן וחשיבותה

  תקופת ההסתגלות של הילד לגן וחשיבותה

  כיצד לעבור את תקופת ההסתגלות של הילד לגן בצורה הטובה ביותר? כיצד למנוע משברים רגשיים של הילד או ההורה? ומה החשיבות של תקופת ההסתגלות? הפרטים בפנים.