התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


11/05/2019

חיפוש סטאז' לשנה הבאה

אביב צליק

שלום, שמי אביב ואני בת 28 מקרית מוצקין. אני סטודנטית שנה שלישית במכללת אורנים ואני לומדת חינוך בלתי פורמלי והיסטוריה. אני כרגע בשנת התנסות ומלמדת היסטוריה בתיכון "אורט" ביאליק. אני מלמדת את כיתת י'- מב"ר. אני מחפשת סטא'ז לשנה הבאה במקצוע היסטוריה אם אפשרות של לחנך כיתה בנוסף. כמדריכה בפנימייה וכפרח הוראה יצא לי לא מעט להרהר על הנושא, ובהיותי כותבת ברגעי הפנאי, אני רוצה לספר שאני נהנית להיות מורה. זה להיות הורה במשפחה גדולה- יש לי הרבה ילדים שעליהם אני אחראית . לכל אחד תכונותיו הייחודיות, לכל אחד צרכים משלו. האחד צריך רכות, השני קשיחות, האחד צריך קשב, האחר זקוק לחופש, האחד מצפה שייקחו אותו ביד, האחר מסתפק בגירוי ומרחב, האחד מתעודד ממבט, האחר צריך טפיחה על השכם. זה להיות התלמידה הכי בוגרת בכיתה. את מכירה את החומר ( אני עובדת לפי התוכנית של משרד החינוך), אבל זה לא מספיק לי. אני רוצה ללמוד עוד ולמשוך איתי אחרים אל מחוזות הידע. אני דוחפת קדימה, מלהיבה, מושכת, מחברת את הקצוות, סוחפת, צעד אחורה, שניים קדימה. זה לוקח זמן. לפעמים על חשבון שעות שינה, לפעמים על חשבון זמן פנוי, אבל אני נהנית, ולכן אני ממשיכה. להיות מורה זה לדעת שאף פעם לא אוכל להגיע אל הארץ המובטחת. אני עומדת על הר נבו, משלחת את העם. חלקו כועס עלי, חלקו פוחד ממני, חלקו מעריץ אותי, חלקו מאשים אותי בכאביו. אני עומדת על פסגת ההר ויודעת שעם הזמן יהפכו שליחי למורים בעצמם, הם יצמיחו תובנות חדשות, ויסללו דרכים למחוזות חדשים. אני יורדת מההר בשביל צר, נכנסת לכיתה ומחייכת. לשנה הבאה, אני מחפשת להיות מורה בבית ספרכם ואני שואפת להמשיך את הלך הרוח ואת תחושת השליחות החינוכית גם אצלכם. תודה מראש, אביב
אזור
חיפה והקריות
עיר
קריית מוצקין
11/05/2019
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • מדוע לא מומלץ לצפות בטלוויזיה עד גיל שנתיים

  מדוע לא מומלץ לצפות בטלוויזיה עד גיל שנתיים

  כהורים עסוקים, נוח לנו להושיב את הפצפון שלנו מול הטלויזיה כדי שנוכל להתפנות לסידורים. אך אולי זה פוגע בילד? הסיבות מדוע לא מומלץ לתת לילד עד גיל שנתיים לבהות במסך.

 • עובד סוציאלי | עובדת סוציאלית

  עובד סוציאלי | עובדת סוציאלית

  מידע על תפקיד עובדים סוציאליים והדרישות של עבודה בעבודה סוציאלית. בנוסף הצעות עבודה למשרות עו"סים ופרסום מודעת דרושים עובד/ת סוציאלי/ת | דרושים בחינוך.
 • מבשלת | טבחית

  מבשלת | טבחית

  מידע על תפקיד מבשלת (טבחית) והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מבשלת (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מבשלת (טבחית) באתר דרושים בחינוך.
 • שבתון

  שבתון

  שבתון היא שנה בה העובד בהפסקה מהעבודה. בישראל מקובל שבשנת שבתון דרושים העובדים לצאת להשתלמויות העשרה אך חלקם משקיעים גם בחיפוש עבודה לשבתון.
 • טיפים מומלצים לתכנון נכון של החופש הגדול

  טיפים מומלצים לתכנון נכון של החופש הגדול

  כדי להפוך את החופש הגדול לנופש גדול, במקום לפחד גדול, יש צורך בתכנון נכון ובראייה אופטימית. כמה טיפים מומלצים על האתגר שיכול להפוך בקלות להנאה גדולה לכל המשפחה.

 • קלינאית תקשורת

  קלינאית תקשורת

  מידע על תפקיד קלינאית תקשורת והדרישות של עבודה כקלינאי תקשורת. בנוסף הצעות עבודה של משרות קלינאות תקשורת (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים קלינאי תקשורת.