התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


11/05/2019

חיפוש סטאז' לשנה הבאה

אביב צליק

שלום, שמי אביב ואני בת 28 מקרית מוצקין. אני סטודנטית שנה שלישית במכללת אורנים ואני לומדת חינוך בלתי פורמלי והיסטוריה. אני כרגע בשנת התנסות ומלמדת היסטוריה בתיכון "אורט" ביאליק. אני מלמדת את כיתת י'- מב"ר. אני מחפשת סטא'ז לשנה הבאה במקצוע היסטוריה אם אפשרות של לחנך כיתה בנוסף. כמדריכה בפנימייה וכפרח הוראה יצא לי לא מעט להרהר על הנושא, ובהיותי כותבת ברגעי הפנאי, אני רוצה לספר שאני נהנית להיות מורה. זה להיות הורה במשפחה גדולה- יש לי הרבה ילדים שעליהם אני אחראית . לכל אחד תכונותיו הייחודיות, לכל אחד צרכים משלו. האחד צריך רכות, השני קשיחות, האחד צריך קשב, האחר זקוק לחופש, האחד מצפה שייקחו אותו ביד, האחר מסתפק בגירוי ומרחב, האחד מתעודד ממבט, האחר צריך טפיחה על השכם. זה להיות התלמידה הכי בוגרת בכיתה. את מכירה את החומר ( אני עובדת לפי התוכנית של משרד החינוך), אבל זה לא מספיק לי. אני רוצה ללמוד עוד ולמשוך איתי אחרים אל מחוזות הידע. אני דוחפת קדימה, מלהיבה, מושכת, מחברת את הקצוות, סוחפת, צעד אחורה, שניים קדימה. זה לוקח זמן. לפעמים על חשבון שעות שינה, לפעמים על חשבון זמן פנוי, אבל אני נהנית, ולכן אני ממשיכה. להיות מורה זה לדעת שאף פעם לא אוכל להגיע אל הארץ המובטחת. אני עומדת על הר נבו, משלחת את העם. חלקו כועס עלי, חלקו פוחד ממני, חלקו מעריץ אותי, חלקו מאשים אותי בכאביו. אני עומדת על פסגת ההר ויודעת שעם הזמן יהפכו שליחי למורים בעצמם, הם יצמיחו תובנות חדשות, ויסללו דרכים למחוזות חדשים. אני יורדת מההר בשביל צר, נכנסת לכיתה ומחייכת. לשנה הבאה, אני מחפשת להיות מורה בבית ספרכם ואני שואפת להמשיך את הלך הרוח ואת תחושת השליחות החינוכית גם אצלכם. תודה מראש, אביב
אזור
חיפה והקריות
עיר
קריית מוצקין
11/05/2019
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • איך להצליח בתהליך הצבת גבולות לילדים?

  איך להצליח בתהליך הצבת גבולות לילדים?

  ההורים צריכים לחנך את הילדים ולהציב גבולות. כיצד בוחרים את הגבולות, כיצד מציבים אותם, מה עושים כשיש מחלוקת בין ההורים, איך להצליח בתהליך מול הילד? הפרטים בפנים.

 • מפקח | מפקחת

  מפקח | מפקחת

  מידע על תפקיד מפקח (או מפקחת) והדרישות לתפקיד מקצועי או פדגוגי. בנוסף הצעות עבודה של משרות מפקחים (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של פיקוח.
 • שאלות לראיון עבודה של בייביסיטר / מטפלת

  שאלות לראיון עבודה של בייביסיטר / מטפלת

  אנחנו הורים נפלאים, משקיענים ושומרים הכי בעולם על הילדים. לכן חשוב לכולנו למצוא את הבייביסיטר שתיתן לנו שקט נפשי ותעניק ביטחון לילדינו. מה שואלים בראיון העבודה?

 • הגננת

  הגננת

  הגננת היא המחנכת של הילדים בגן הילדים או במעון. בישראל הרבה תפקידים נופלים על הגננת ולכן לכל גננת דרושים גם כישורים נוספים לעבודה. הגננת - אתר דרושים בחינוך.

 • קלינאית תקשורת

  קלינאית תקשורת

  מידע על תפקיד קלינאית תקשורת והדרישות של עבודה כקלינאי תקשורת. בנוסף הצעות עבודה של משרות קלינאות תקשורת (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים קלינאי תקשורת.
 • מטפל סיעודי | מטפלת סיעודית

  מטפל סיעודי | מטפלת סיעודית

  מידע על תפקיד מטפלת / מטפלת סיעודי/ת והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות טיפול סיעודי (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מטפלים סיעודיים.