התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


07/07/2019

הגשת מועמדות

ענת דואניס

שלום רב, שמי ענת דואניס, אני בעלת תואר ראשון בחינוך של האוניברסיטה העברית והתחלתי לימודים לתואר שני בחינוך יהודי. במקום העבודה האחרון, הקרן לידידות, עבדתי בנושאים חברתיים שונים עם אוכלוסיות רווחה ולמול ממשקים רבים, ביניהם שת"פ עם עמותות, קשרי עבודה עם ארגונים ציבוריים, עבודה מול עובדים סוציאליים ועוד. במשך שנות עבודתי רכשתי ניסיון רב בהובלת פרויקטים חברתיים-חינוכיים ברמה גבוהה. בתוך כך, ניהול צוות עובדים, החל משלב הגיוס, טיפול שוטף ברווחתם של העובדים וביצוע משובים ועד לסיום עבודתם, ריכוז תקציב, שיווק פרויקטים וארגון אירועים וכנסים. יש לי יכולת ארגונית ברמה גבוהה, יכולת פתרון בעיות, מסוגלות לעבודה בסביבה מרובת משימות ויחסי אנוש מעולים. אני מאמינה כי אוכל לתרום מניסיוני המקצועי בעבודה אצלכם. אשמח באם תינתן לי ההזדמנות להציג עצמי בראיון. בברכה, ענת דואניס
אזור
ירושלים והסביבה
עיר
ירושלים
07/07/2019
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • מדוע חשוב להקריא ספרים לילדים?

  מדוע חשוב להקריא ספרים לילדים?

  הורים רבים מקריאים לילדיהם ספרים בתדירות כזו או אחרת. ההורים מבינים שיש לכך חשיבות, אך רובם אינם מודעים לכל היתרונות הגלומים בפעולה פשוטה והכרחית זו.
 • שבתון

  שבתון

  שבתון היא שנה בה העובד בהפסקה מהעבודה. בישראל מקובל שבשנת שבתון דרושים העובדים לצאת להשתלמויות העשרה אך חלקם משקיעים גם בחיפוש עבודה לשבתון.
 • אל תיתנו לילד "להחליט עליכם"

  אל תיתנו לילד "להחליט עליכם"

  פרסומות בטלויזיה בסגנון "את לא מחליטה עלי" זוכות לתהודה. האם הן משפיעות באמת על חיינו האישיים והקשר עם הילדים? כיצד עלינו לנהוג בחינוך ובקבלת החלטות אל מול הילדים.

 • אם בית

  אם בית

  המידע המלא על תפקיד אם בית והדרישות לעבודה של אם בית. בנוסף הצעות עבודה למשרות אם בית (חיפוש עבודה) או פרסום מודעת דרושה אם בית באתר דרושים בחינוך.
 • הגננת

  הגננת

  הגננת היא המחנכת של הילדים בגן הילדים או במעון. בישראל הרבה תפקידים נופלים על הגננת ולכן לכל גננת דרושים גם כישורים נוספים לעבודה. הגננת - אתר דרושים בחינוך.

 • התפתחות רגשית-חברתית בגיל הרך

  התפתחות רגשית-חברתית בגיל הרך

  מהי התפתחות רגשית-חברתית? באילו גילאים היא מתחילה וכיצד עלינו לפעול על מנת לתמוך בילדים ולדאוג שיתפתחו בצורה הנכונה להם. הנה מספר עקרונות.