התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


12/09/2019

מחפש עבודה כמדריך/רכז לנוער

עומר רז

בעל מוטיבציה גדולה ללמוד, להתפתח ולהתקדם, עם מוסר עבודה גבוה ותחושת שליחות ומחוייבות אישית. נסיון מקצועי: 2018-2019 – שליחות מטעם הסוכנות היהודית למחנות הקיץ בארה"ב, במהלך תפקידי הייתי מדריך חברתי לנערים ונערות בגילאי העשרה, עסקתי בניהול פרוייקטים והעברת הדרכות הסברה ישראלית וכל זאת תוך כדי התעסקות בשגרת חייהם היום יומיים 2018-2019 – עבודה בשירות לקוחות "הוט" בתור נציג שירות. 2013-2014 – התנדבות בתור מדריך בתנועת הנוער העובד והלומד, במסגרת תפקידי הייתי אחראי על פיתוח הון אנושי ומנהיגות בתנועה. 2016-2017 – עורך תוכן מדיה חברתית של קהילה המונה 38,000 (פייסבוק). התפקיד כלל העלאת תכנים, בקרה, שליטה וניהול שותף של תכנים תוך כדי מעקב ושימור טראפיק. שירות צבאי: 2016-2018 – יוצא סיירת גבעתי, בוגר קורס מ"כים, בעל נסיון עשיר בפיקוד על חמ"ל מבצעי. במהלך שירותי הייתי שותף לניהול מבצעי היחידה והעברת הדרכות לצוהרי בה"ד 1 השכלה: 2015-2017 – כפר הנוער "עיינות". 5 יח' אנגלית. תעודת בגרות מלאה כולל הצטיינות חברתית קורסים והשתלמויות: 2015 – קורס ברמנים "פתאל" 2015- קורס "NLP – מנטליות מובחרת " 2017- קורס מ"כים (ביסל"ח) 2018- קורס שירות לקוחות של חברת HOT 2019- השתלמות הסוכנות היהודית לקראת שליחות כישורים אישיים: יכולת עבודה וניהול עצמי גבוהות מאוד, כושר לימוד עצמי גבוה, עובד מצוין כחלק מצוות/עצמאי , אחראי, בעל כישורים וניסיון בניהול צוות, מהיר תפיסה, בעל מוסר עבודה גבוה ומשמעת עצמית גבוהה, יחסי אנוש טובים, שואף למקצועיות ומקצוענות, עמידה מול קהל, יעילות. שליטה מלאה בתוכניות הoffice שפות: עברית – שפת אם אנגלית- כשפת אם.
אזור
תל אביב והמרכז
עיר
תל אביב -יפו
12/09/2019
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • אם בית

  אם בית

  המידע המלא על תפקיד אם בית והדרישות לעבודה של אם בית. בנוסף הצעות עבודה למשרות אם בית (חיפוש עבודה) או פרסום מודעת דרושה אם בית באתר דרושים בחינוך.
 • מדוע חשוב להקריא ספרים לילדים?

  מדוע חשוב להקריא ספרים לילדים?

  הורים רבים מקריאים לילדיהם ספרים בתדירות כזו או אחרת. ההורים מבינים שיש לכך חשיבות, אך רובם אינם מודעים לכל היתרונות הגלומים בפעולה פשוטה והכרחית זו.
 • הוראה מתקנת

  הוראה מתקנת

  מידע על תפקיד הוראה מתקנת והדרישות של עבודה בהוראה מתקנת. בנוסף הצעות עבודה למשרות הוראה מתקנת ופרסום מודעת דרושים הוראה מתקנת באתר דרושים בחינוך.
 • חונך | חונכת

  חונך | חונכת

  מידע על תפקיד חונך / חונכת והדרישות של עבודה כחונכים. בנוסף הצעות עבודה של משרות חונכות (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרוש/ה חונכ/ת באתר דרושים בחינוך.
 • מזכירה | מזכיר

  מזכירה | מזכיר

  מידע על תפקיד מזכירה (או מזכיר) והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מזכירות (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מנהלת משרד.
 • מהן 5 הטעויות הנפוצות בכתיבת קורות החיים?

  מהן 5 הטעויות הנפוצות בכתיבת קורות החיים?

  קורות החיים הם מסמך המשווק את המועמד אל מול המעסיק. מה בעצם בוחן המעסיק בקורות החיים של המועמד ואילו טעויות נפוצות כדאי למנוע?