התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


11/09/2018

מחפש עבודה בטיפול עם כלבים ובעלי חיים

עידו זאבי

שלום רב!! שמי הוא עידו זאבי אני בן 25 וגר בבאר שבע. לאחרונה סיימתי קורס בכלבנות טיפולית ואילוף כלבים מטעם מכללת ספיר, כך שיש לי מעט ניסיון בתחום, כמו כן הייתי מדריך בנגב zoo גן החיות של באר שבע. במשך כל חיי גדלתי עם כלבים ובעלי חיים, כך שיש לי אהבה רבה אליהם והבנה. אני עובד חרוץ בעל מוטיבציה גבוהה ורצון תמידי ללמידה, השתפרות והתפתחות. הייתי מעוניין לעזור וללמוד מכל משרה שיש באתר הזה, וכן אני מבטיח לעשות את מירב המאמצים. אני מעוניין לעזור לאנשים בכל דרך שאוכל, וזה מה שמנחה אותי בחיי היום יום.
אזור
אזור הדרום
עיר
באר שבע
11/09/2018
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • שתיל

  שתיל

  האם ניתן לקדם שינויים חברתיים בישראל בתחום החינוך על ידי עמותות וארגונים? האם לדעת הגוף שתיל דרושים בחינוך שינויים חברתיים? פרטים במאמר שתיל - דרושים בחינוך.

 • חינוך מיוחד

  חינוך מיוחד

  מידע על תפקיד חינוך מיוחד והדרישות של עבודה בחינוך מיוחד. בנוסף הצעות עבודה למשרות חינוך מיוחד (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים חינוך מיוחד | דרושים בחינוך.
 • תיווך נכון יעזור לילדים שלנו ללמוד ולחשוב

  תיווך נכון יעזור לילדים שלנו ללמוד ולחשוב

  הילדים שלנו משתמשים בנו כמתווכים בין הגירויים בסביבה לבינם. כיצד אנו כהורים יכולים לעזור לילדים בעיבוד הגירויים ובפיתוח תהליכי למידה? הפרטים במאמר.

 • אם בית

  אם בית

  המידע המלא על תפקיד אם בית והדרישות לעבודה של אם בית. בנוסף הצעות עבודה למשרות אם בית (חיפוש עבודה) או פרסום מודעת דרושה אם בית באתר דרושים בחינוך.
 • מטפלת בשיטת DIR

  מטפלת בשיטת DIR

  מידע על תפקיד מטפלת בשיטת DIR והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מטפלת בשיטת DIR (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מטפלות DIR.
 • רגישות סנסורית אצל ילדים

  רגישות סנסורית אצל ילדים

  חמשת החושים שלנו מונחים על סקאלה. האם לילד יש עודף או תת רגישות חושית? במידה וכן, נוכל למנוע תקלות תקשורת, כעסים ומתחים אצל הילדים. איך מזהים ואיך מתמודדים?