התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


27/01/2019

מטפלת רגשית בדרמה תרפיה

לינוי בוהארון

לינוי בוארון מצב משפחתי: נשואה + 3 השכלה: 12 שנות לימוד – בגרות מלאה. שירות צבאי: 1999-2001 – שירות צבאי מלא. עם גיוסי שירתתי בתפקיד משקי"ת משמעת של היחידה שמנתה כ- 170 חיילים ומילואימניקים. בהמשך עברתי לחמ"ל "מבצעית" אשר נותן שירות לדרגים הצבאיים והמדיניים הבכירים. ניסיון תעסוקתי: משנת 2002 ועד שנת 2006 שימשתי אופר עבור שתי בנות 5 ו- 6 שאימן נרצחה בפיגוע בחדרה. בהיעדר אמא בבית, הייתי אחראי על כל מחסורן. העבודה הייתה תובענית ודרשה את זמינותי משעות הבוקר המוקדמות מאד ועד שעות הלילה כאשר במהלך שעות היום נדרשתי לדאוג לרווחתם והדבר כלל את לשיחות עם פסיכולוג, לטיפול בדרמה תרפיה, לרכיבה טיפולית, חוגים נוספים ואירועים שונים. 2014-2015 – מורה מחליפה בבי"ס יסודי "ניל"י" בזיכרון ובנוסף מורה קבועה ללימוד העברית בכיתת עולים מארה"ב. 2015-2016 – מורה קבועה ללימוד העברית בכיתת לעולים בבי"ס הדמוקרטי "קשת" בזיכרון. השכלה גבוהה: 2004-5 – השלמתי את לימודי המכינה הקדם אקדמאית באונ' חיפה. 2005-6 – תואר ראשון באונ' חיפה במסלול דו-חוגי: מדעי המדינה ומזה"ת. לימודי המזה"ת כללו את לימוד השפה הערבית וידע רב בתחומים רבים נוספים הכוללים היסטוריה על מדינות ערב במזה"ת, גישות שונות על המשפחה האסלאמית ומעמדם של הנשים והילדים בתוכה, הוגי דעות ופילוסופיים ערביים וכן יחסי פנים וחוץ וכלכלת המזה"ת. 2008-13 – תואר שני במזרחנות באונ' חיפה והתמקדות על איראן והתנועות הפונדמנטליסטיות שהביאו למצבה כיום. בנוסף, רכשתי ידע בשפה הפרסית ובשפה הצרפתית כחלק מלימודי ההמשך. 2013-15 – תואר שני בתרפיה באומנויות במגמה לדרמה תרפיה. במהלך הלימודים רכשתי ידע וניסיון מעשי בטיפול דרמה תרפויטי בשלושה בי"ס. ניסיון מעשי בתחום הטיפול: 2013-2014 - טיפול פרטני וקבוצתי בבי"ס "שלווה" בחיפה 2014-2015 - טיפול פרטני וקבוצתי בחטיבת ביינים דתית לבנים "בראשית" בת"א. 2015-2016 – טיפול פרטני וקבוצתי בבי"ס "פיכמן" בחיפה. בשנתיים האחרונות מעבירה סדנאות בבי''ס.
אזור
חדרה והסביבה
עיר
זכרון יעקב
27/01/2019
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • הגננת

  הגננת

  הגננת היא המחנכת של הילדים בגן הילדים או במעון. בישראל הרבה תפקידים נופלים על הגננת ולכן לכל גננת דרושים גם כישורים נוספים לעבודה. הגננת - אתר דרושים בחינוך.

 • מטפלת | מטפל

  מטפלת | מטפל

  מידע על תפקיד מטפלת במעון או מטפלת לתינוק ודרישות העבודה. בנוסף הצעות עבודה למשרות (חיפוש עבודה) דרושה מטפלת ופרסום מודעת דרושים מטפלת | דרושים בחינוך.
 • מתי מומלץ להתחיל לטפל בשגיאות כתיב

  מתי מומלץ להתחיל לטפל בשגיאות כתיב

  שגיאות כתיב מטרידות מורים ותלמידים רבים ומהוות במקרים רבים מקור לתסכול מתמשך, החל מכיתה א'. מה הם סוגי שגיאות הכתיב, מתי אנו נדרשים לטפל בהן, וכיצד עושים זאת?
 • מרצה

  מרצה

  מידע על תפקיד מרצה (מעביר הרצאות) והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מרצים (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מרצים.
 • איך להצליח בתהליך הצבת גבולות לילדים?

  איך להצליח בתהליך הצבת גבולות לילדים?

  ההורים צריכים לחנך את הילדים ולהציב גבולות. כיצד בוחרים את הגבולות, כיצד מציבים אותם, מה עושים כשיש מחלוקת בין ההורים, איך להצליח בתהליך מול הילד? הפרטים בפנים.

 • מנחה | הנחיית קבוצות

  מנחה | הנחיית קבוצות

  ידע על תפקיד מנחה ומנחה קבוצות והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מנחה (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מנחים.