התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


04/12/2018

אשדוד

מדריכ/ה לבית ספר יסודי

בס''ד מתאים למעבירי חוגים לסטודנטים וליוצאי צבא דרושים מדריכים/מדריכות של חוגים מכל סוג (כדורסל,כדורגל,קרב מגע, קפוארה סיפור בתנועה,תנועה לגיל הרך, תאטרון, רובוטיקה ) ,עם ניסיון לפחות שנתיים בעבודה עם ילדים גילאי 4-10 עבודה בצהרונים לגנים בתי ספר וקייטנות... 50 ש''ח ל45 דק בין השעות 13:30 ל16:30 וכשייש קייטנות זה יותר שעות אני חוזר חובה ניסיון אזור אשדוד למתאימים נשמח לקורות חיים
דרישות המשרה
מחפש מדריכים לכל סוג של חוג /הפעלה אנרגתי,משמח,חוויתי ומהנה בכל תחום .. לדוגמא כדורגל,כדורסל,ריקוד,כושר,רובוטיקה,קראטה,סיפור בשירה,סיפור בתנועה... לגנים (טרום וחובה) ובית ספר כיתות א' ב' ג'
שעות עבודה
13:30 עד 17:00
ימי עבודה
חמישה ימים בשבוע
שכר
50 ש''ח על 45 דק
אזור
אזור השפלה
עיר
אשדוד
04/12/2018
חזרה ללוח הדרושים
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • אמא ואבא הולכים לגן ואני גם

  אמא ואבא הולכים לגן ואני גם

  מדוע קשה לילדים להשתלב במסגרת החדשה? מהם הקשיים וההתנהגויות הצפויות של הילדים, ושל ההורים? ומה אפשר ורצוי לעשות כדי לעבור את ההתחלה החדשה בהצלחה.
 • מהלידה לעולם – תהליך ההסתגלות של התינוק

  מהלידה לעולם – תהליך ההסתגלות של התינוק

  התינוק עובר בתקופה קצרה תהליך משמעותי וטראומטי. הוא מגיח מבטן האם, מסביבה סטירילית ומוגנת לעולם בו הוא צריך לדאוג לעצמו. בואו נבין טוב יותר את תהליך ההסתגלות.

 • קלינאית תקשורת

  קלינאית תקשורת

  מידע על תפקיד קלינאית תקשורת והדרישות של עבודה כקלינאי תקשורת. בנוסף הצעות עבודה של משרות קלינאות תקשורת (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים קלינאי תקשורת.
 • הגננת

  הגננת

  הגננת היא המחנכת של הילדים בגן הילדים או במעון. בישראל הרבה תפקידים נופלים על הגננת ולכן לכל גננת דרושים גם כישורים נוספים לעבודה. הגננת - אתר דרושים בחינוך.

 • חונך | חונכת

  חונך | חונכת

  מידע על תפקיד חונך / חונכת והדרישות של עבודה כחונכים. בנוסף הצעות עבודה של משרות חונכות (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרוש/ה חונכ/ת באתר דרושים בחינוך.
 • מדוע חשוב להקריא ספרים לילדים?

  מדוע חשוב להקריא ספרים לילדים?

  הורים רבים מקריאים לילדיהם ספרים בתדירות כזו או אחרת. ההורים מבינים שיש לכך חשיבות, אך רובם אינם מודעים לכל היתרונות הגלומים בפעולה פשוטה והכרחית זו.