התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


27/11/2018

הדרכת קבוצות נוער אמריקאיות

מדריכ/ת נוער לפרטי

ליווי חינוכי, חברתי ולוגיסטי של קבוצות נוער יהודיות-אמריקאיות במהלך הטיול שלהן בארץ. העבודה היא מטעם חברת "קשת תיירות חינוכית". החברה מגדירה עצמה ציונית-יהודית-פלורליסטית, ומביאה קבוצות תיירים לארץ מכל העולם. יש קבוצות פנויות לשיבוץ בחודשים מאי, יוני ויולי. אורך של קבוצה הוא בין חודש לחודש וחצי (24/7, למעט כמה ימי חופש). יש קבוצות ממגוון הרקעים של הקהילה היהודית בחו"ל, ולרוב ועסקים בתכנים פוליטיים, זהותיים, דתיים ותרבותיים בנוגע לישראל.
דרישות המשרה
אנגלית מצויינת חובה ניסיון בהדרכה - יתרון משמעותי ניסיון בעבודה עם אוכלוסייה אמריקאית - יתרון משמעותי כריזמה ויכולות עבודה עם אנשים ועבודה בצוות
שעות עבודה
כל היום
ימי עבודה
30-44
שכר
115 דולר ליום
אזור
ירושלים והסביבה
עיר
ירושלים
27/11/2018
חזרה ללוח הדרושים
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • האם התחושה שמשעמם לפעוט מוצדקת?

  האם התחושה שמשעמם לפעוט מוצדקת?

  לאחר שהבאנו ילד לעולם, אנחנו לעיתים רבות מרגישים שמשעמם לו. אנו מרגישים שאנחנו צריכים למלא את זמנו בפעילויות מגוונות. האם התחושה הזו אכן מוצדקת?

 • אם בית

  אם בית

  המידע המלא על תפקיד אם בית והדרישות לעבודה של אם בית. בנוסף הצעות עבודה למשרות אם בית (חיפוש עבודה) או פרסום מודעת דרושה אם בית באתר דרושים בחינוך.
 • התמחות | סטאז'

  התמחות | סטאז'

  מידע על תפקיד מתמחה או מתמחה והדרישות לתפקיד במערכת החינוך. בנוסף הצעות עבודה של משרות התמחות (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של סטאז'.
 • משגיחי בחינות

  משגיחי בחינות

  מידע על תפקיד משגיח בחינות והדרישות של עבודה בהשגחת בחינות. בנוסף הצעות עבודה של משרות משגיחי בחינות (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים משגיחים לבחינות.
 • להיות הורים טובים יותר לילדים שלכם

  להיות הורים טובים יותר לילדים שלכם

  כולנו רוצים להיות הורים טובים. אבל איך עושים את זה? האם זו ההרגשה שאנחנו עושים את המקסימום למען הילדים? האם מדובר בתחושה של הילדים? הנה כמה רעיונות ממש מעניינים.

 • קלינאית תקשורת

  קלינאית תקשורת

  מידע על תפקיד קלינאית תקשורת והדרישות של עבודה כקלינאי תקשורת. בנוסף הצעות עבודה של משרות קלינאות תקשורת (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים קלינאי תקשורת.