התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


27/01/2019

ראש מכינות קדם צבאיות

מנהל/ת לעמותה

ראש המכינות הינו מתפקידי הניהול הבכירים בעמותה. באחריותו להוביל את מכינות דרך ארץ על כל המשתמע מכך. הן בפן הפדגוגי, הן בפן הניהולי הרחב והן בפיתוח וחדשנות. בין היתר הוא אחראי על: 1 . עומד בראש צוות המכינות הכולל בראש ובראשנה את ראשי המכינות ואת כל צוותי המכינות. 2 . ראש המכינות אמון על גיוס הצוות, פיתוחו, הכשרתו, חניכתו וליוויו. 3 . ראש המכינות אמון על התוכנית החינוכית הפדגוגית על כל רבדיה. 4 . ראש המכינות אמון על התנהלותן השוטפת של כלל המכינות. 5 . ראש המכינות אמון על הבטיחות והביטחון בכל רבדי הפעילות במכינות. 6 . ראש המכינות אמון על תכנון וניהול התקציב של המכינות. 7 . ראש המכינות אמון על יצירת פיתוח מתמיד וחדשנות בכל הקשור למכינות.
דרישות המשרה
1. עבודה במשרה מלאה. 2 . מגורים באזור הדרום. 3 . מוכנות לעבודה אינטנסיבית. 4 . ניסיון משמעותי ועשיר בהדרכה ועבודה עם בני נוער. עדיפות לניסיון בעולם המכינות הקדם צבאיות. 5 . ניסיון ניהולי משמעותי ועשיר )לפחות 5 שנים( עם עדיפות לניהול פרויקטים חינוכיים. 6 . שירות צבאי משמעותי עם עדיפות לקצונה. 7 . תואר ראשון )רצוי שני( . 8 . ניסיון משמעותי בהדרכת טיולים והיכרות מעמיקה עם עולם השטח. יתרון לבעלי הכשרה מקצועית בתחום. כישורים וערכים נדרשים: אהבת אדם וארץ, ראש גדול ולב פתוח, מסירות והשקעה, יצירתיות, כושר מנהיגות, זהות יהודית וציונית, דעה ויכולת ביטוי, יכולת התמודדות עם מצבי לחץ, חלוציות, חוש הומור משובח וחיוך – יתרון!
אזור
אזור הדרום
עיר
כמהין
27/01/2019
חזרה ללוח הדרושים
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • מורה

  מורה

  המידע המלא על תפקיד מורה והדרישות של עבודה בהוראה. בנוסף הצעות עבודה למשרות מורים (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים מורים באתר דרושים בחינוך.
 • מדריך | מדריכה

  מדריך | מדריכה

  מידע על תפקיד מדריך (או מדריכה) והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות הדרכה (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מדריכים.
 • מדוע חשוב להקריא ספרים לילדים?

  מדוע חשוב להקריא ספרים לילדים?

  הורים רבים מקריאים לילדיהם ספרים בתדירות כזו או אחרת. ההורים מבינים שיש לכך חשיבות, אך רובם אינם מודעים לכל היתרונות הגלומים בפעולה פשוטה והכרחית זו.
 • מחנך | מחנכת

  מחנך | מחנכת

  מידע על תפקיד מחנך (או מחנכת) והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות חינוך (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מחנכים.
 • אזורי המשרות באתר דרושים בחינוך

  אזורי המשרות באתר דרושים בחינוך

  באתר דרושים בחינוך משרות רבות בתחום החינוך וההדרכה באזורים שונים בארץ. העבודה באזורים בארץ שונה ומגוונת מאוד והליך חיפוש העבודה קל ונוח. זה הזמן למצוא עבודה.
 • איך נכין את הפעוט לקבלת אח חדש למשפחה

  איך נכין את הפעוט לקבלת אח חדש למשפחה

  קבלה של אח או אחות למשפחה זה תמיד דבר משמח. אך אנו כמבוגרים והורים מקבלים את האירוע המשמח בצורה אחרת מקבלתו על ידי הפעוט. איך להכין את הילדים לקבלת אח חדש?