התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


09/10/2018

שליחות ציונית לגרמניה - הנוער הציוני בגרמניה (גילאי 25-30 בלבד)

מנהל/ת לתנועת נוער

הבהרה לפני הקריאה - המשרה רלוונטית אך ורק לגילאי 25-30 בלבד. קו"ח שישלחו מחוץ לטווח הגילאים יזכו להתעלמות. בתור השליח הנוכחי, אני רוצה לומר שזו משרה לא קלה אך מעשירה בטירוף והיא חוויה של פעם בחיים! מגורים בחו"ל (בפרנקפורט, יש להתעלם מסעיף המיקום המופיע באתר כי אין אופציית חו"ל), למידה של שפה חדשה ותרבות אחרת, משכורת יפה וצבירה של ניסיון משמעותי וחשוב לחיים! לרלוונטיים, נא לשלוח קו"ח באנגלית למייל המצורף מטה - לתנועת הנוער הציוני בגרמניה, תנועה בת של הבונים דרור, דרוש/ה שליח/ה לתקופת שליחות של לפחות שנתיים. התפקיד כולל את ניהול הארגון, המפוזר בערים פרנקפורט, ברלין ומינכן, ברמה הפיננסית (השגת תרומות, גיוס עובדים, ניהול תקציבי כולל וכדומה) ובנוסף, הפקת תכנים וסמינרים חינוכיים כגון מחנות, סמינרים כלל אירופאיים, סמינרים כלל עולמיים והתערות בקהילות המקומיות. יש להגיש קו"ח באנגלית בלבד המפרט ניסיון בחינוך וניהול כפי שמפורט בדרישות התפקיד
דרישות המשרה
דרישות התפקיד - * מעבר לעיר פרנקפורט (מגורים ושפה מסופקים על ידי הגוף המשלם) לשנתיים לפחות * בוגרי ובוגרות תואר ראשון במדעי הרוח/ מנהל עסקים/ שילוב של השניים - חובה * אנגלית ברמה גבוהה - חובה * ניסיון בהדרכה והפקת תכנים חינוכיים תחת תנועת נוער (הצופים, השומר הצעיר, בני המושבים, הנוע"ל, האיחוד החקלאי וכדומה) - חובה * רישיון בתוקף ודרכון בתוקף - חובה * יתרון לבעלי דרכון האיחוד האירופי * יתרון לדוברי גרמנית * יתרון לבעלי ניסיון בניהול תקציבים * חשוב מאד - מיונים למשרה מוגבלים לגילאי 25-30 בלבד תחילת השליחות בחודש יולי 2019, יתכנו שינויים
שעות עבודה
גמיש
ימי עבודה
שני עד שבת כולל
שכר
1700 יורו ומעלה, תלוי בסעיפי המס פר שליח
אזור
תל אביב והמרכז
עיר
תל אביב -יפו
09/10/2018
חזרה ללוח הדרושים
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • מורה

  מורה

  המידע המלא על תפקיד מורה והדרישות של עבודה בהוראה. בנוסף הצעות עבודה למשרות מורים (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים מורים באתר דרושים בחינוך.
 • איך נוכל ללמד את הילדים על רגשות

  איך נוכל ללמד את הילדים על רגשות

  איך לגרום לילד להביע רגשות? איך לגרום לו להבין רגשות? מסתבר שגם להורים וגם למערכת החינוך יש תפקיד חשוב בהתפתחות הרגשית של הילדים.

 • מה חשוב לבדוק בבחירת משפחתון / מעון

  מה חשוב לבדוק בבחירת משפחתון / מעון

  איך עלינו לבחור את המשפחתון או המעון המתאימים לילד שלנו? על מה מומלץ לשים דגש מיוחד? ממה כדאי להזהר? הטיפים שאתם פשוט, אבל פשוט חייבים לקרוא.

 • איך למנוע תחלופת עובדים במקום העבודה?

  איך למנוע תחלופת עובדים במקום העבודה?

  מעסיקים רבים מתמודדים עם תחלופת עובדים גבוהה במקום העבודה. מדוע העובדים מתחלפים כל כך מהר וכיצד ניתן למנוע זאת?

 • שתיל

  שתיל

  האם ניתן לקדם שינויים חברתיים בישראל בתחום החינוך על ידי עמותות וארגונים? האם לדעת הגוף שתיל דרושים בחינוך שינויים חברתיים? פרטים במאמר שתיל - דרושים בחינוך.

 • סייעת | סייע

  סייעת | סייע

  המידע המלא על תפקיד סייעת (או סייע) והדרישות של עבודה כסייעת. בנוסף הצעות עבודה למשרות סייעות (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים סייעת באתר דרושים בחינוך.