התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


09/11/2018

שליחות ציונית לגרמניה - הנוער הציוני בגרמניה (גילאי 25-30 בלבד)

מנהל/ת לתנועת נוער

הבהרה לפני הקריאה - המשרה רלוונטית אך ורק לגילאי 25-30 בלבד. קו"ח שישלחו מחוץ לטווח הגילאים יזכו להתעלמות. בתור השליח הנוכחי, אני רוצה לומר שזו משרה לא קלה אך מעשירה בטירוף והיא חוויה של פעם בחיים! מגורים בחו"ל (בפרנקפורט, יש להתעלם מסעיף המיקום המופיע באתר כי אין אופציית חו"ל), למידה של שפה חדשה ותרבות אחרת, משכורת יפה וצבירה של ניסיון משמעותי וחשוב לחיים! לרלוונטיים, נא לשלוח קו"ח באנגלית למייל המצורף מטה - לתנועת הנוער הציוני בגרמניה, תנועה בת של הבונים דרור, דרוש/ה שליח/ה לתקופת שליחות של לפחות שנתיים. התפקיד כולל את ניהול הארגון, המפוזר בערים פרנקפורט, ברלין ומינכן, ברמה הפיננסית (השגת תרומות, גיוס עובדים, ניהול תקציבי כולל וכדומה) ובנוסף, הפקת תכנים וסמינרים חינוכיים כגון מחנות, סמינרים כלל אירופאיים, סמינרים כלל עולמיים והתערות בקהילות המקומיות. יש להגיש קו"ח באנגלית בלבד המפרט ניסיון בחינוך וניהול כפי שמפורט בדרישות התפקיד
דרישות המשרה
דרישות התפקיד - * מעבר לעיר פרנקפורט (מגורים ושפה מסופקים על ידי הגוף המשלם) לשנתיים לפחות * בוגרי ובוגרות תואר ראשון במדעי הרוח/ מנהל עסקים/ שילוב של השניים - חובה * אנגלית ברמה גבוהה - חובה * ניסיון בהדרכה והפקת תכנים חינוכיים תחת תנועת נוער (הצופים, השומר הצעיר, בני המושבים, הנוע"ל, האיחוד החקלאי וכדומה) - חובה * רישיון בתוקף ודרכון בתוקף - חובה * יתרון לבעלי דרכון האיחוד האירופי * יתרון לדוברי גרמנית * יתרון לבעלי ניסיון בניהול תקציבים * חשוב מאד - מיונים למשרה מוגבלים לגילאי 25-30 בלבד תחילת השליחות בחודש יולי 2019, יתכנו שינויים
שעות עבודה
גמיש
ימי עבודה
שני עד שבת כולל
שכר
1700 יורו ומעלה, תלוי בסעיפי המס פר שליח
אזור
תל אביב והמרכז
עיר
תל אביב -יפו
09/11/2018
חזרה ללוח הדרושים
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • הסיפור על הילד שלמד להעריך את עצמו

  הסיפור על הילד שלמד להעריך את עצמו

  חשוב שתדעו שלהאמין בילדים שלכם וביכולותיהם מרגע הלידה - זו התורה להצלחה. קבלו סיפור עממי קצר וחכם שיתן לכם פרספקטיבה מיוחדת על הגישה לחיים.

 • סביבה התפתחותית ובטיחותית לתינוק בבית

  סביבה התפתחותית ובטיחותית לתינוק בבית

  הורים לתינוקות בגילאי 4-5 חודשים חייבים להכין את הסביבה בבית באופן בטיחותי וגם התפתחותי לתינוק. רוצים לדעת מדוע ומה המיקום המומלץ? הנה הטיפים שלנו בנושא.
 • רגישות סנסורית אצל ילדים

  רגישות סנסורית אצל ילדים

  חמשת החושים שלנו מונחים על סקאלה. האם לילד יש עודף או תת רגישות חושית? במידה וכן, נוכל למנוע תקלות תקשורת, כעסים ומתחים אצל הילדים. איך מזהים ואיך מתמודדים?

 • ארגון המורים

  ארגון המורים

  ארגון המורים מייצג עשרות אלפי מורים וכדי להקים את ארגון המורים דרושים היו פעילים בעלי חזון, שחלקם פרשו מהסתדרות המורים. ארגון המורים - דרושים בחינוך.

 • מפקח | מפקחת

  מפקח | מפקחת

  מידע על תפקיד מפקח (או מפקחת) והדרישות לתפקיד מקצועי או פדגוגי. בנוסף הצעות עבודה של משרות מפקחים (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של פיקוח.
 • גנן | גננת

  גנן | גננת

  מידע על תפקיד גננת (או גנן) והדרישות של עבודה כגננת בגן ילדים או מעון. בנוסף הצעות עבודה של משרות גננת (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרוש גננת באתר דרושים בחינוך.