התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


21/02/2019

עובד סוציאלי בהוסטל שיקומי באשדוד

עובד/ת סוציאלי/ת להוסטל

להוסטל באשדוד של תחלואה כפולה(נפגעי התמכרות ונפש) דרוש\ה עובד\ת סוציאלי לתפקיד משמעותי ויחיד במינו. העבודה היא בהוסטל המשקם אנשים לחזור לחיים ולהפעים בהם מחדש את הרצון לחיות ולשוב לחיים נורמטיביים. העבודה בעלת ערך עליון והעובד\ת מקבלים קרקע חדשה לגדול עליה ולזרוע זרעים של שיקום ופיתוח לאנשים הזקוקים. עבודה בעלת משמעות באווירה משפחתית ומגובשת.
דרישות המשרה
תואר בעבודה סוציאלית. רצון להפעים מחדש את הצורך להתקדמות והתפתחות,יכולת בפיתוח אמביציה לשיבה למסלול חדש ונקי יותר.
ימי עבודה
ראשון-שישי
אזור
אזור השפלה
עיר
אשדוד
21/02/2019
חזרה ללוח הדרושים
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • איך לכתוב קורות חיים מוצלחים?

  איך לכתוב קורות חיים מוצלחים?

  קורות החיים הם המסמך עליו מסתמכים המעסיקים כדי ללמוד עליך. הם צריכים להכיל את המידע המדויק והעדכני עליך אך הם צריכים להיות גם ברורים ושיווקיים. איך עושים את זה?

 • ארגון המורים

  ארגון המורים

  ארגון המורים מייצג עשרות אלפי מורים וכדי להקים את ארגון המורים דרושים היו פעילים בעלי חזון, שחלקם פרשו מהסתדרות המורים. ארגון המורים - דרושים בחינוך.

 • קלינאית תקשורת

  קלינאית תקשורת

  מידע על תפקיד קלינאית תקשורת והדרישות של עבודה כקלינאי תקשורת. בנוסף הצעות עבודה של משרות קלינאות תקשורת (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים קלינאי תקשורת.
 • סביבה התפתחותית ובטיחותית לתינוק בבית

  סביבה התפתחותית ובטיחותית לתינוק בבית

  הורים לתינוקות בגילאי 4-5 חודשים חייבים להכין את הסביבה בבית באופן בטיחותי וגם התפתחותי לתינוק. רוצים לדעת מדוע ומה המיקום המומלץ? הנה הטיפים שלנו בנושא.
 • מזכירה | מזכיר

  מזכירה | מזכיר

  מידע על תפקיד מזכירה (או מזכיר) והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מזכירות (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מנהלת משרד.
 • מדוע חשוב להקריא ספרים לילדים?

  מדוע חשוב להקריא ספרים לילדים?

  הורים רבים מקריאים לילדיהם ספרים בתדירות כזו או אחרת. ההורים מבינים שיש לכך חשיבות, אך רובם אינם מודעים לכל היתרונות הגלומים בפעולה פשוטה והכרחית זו.