התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


12/12/2018

גאיה יפלח

גאיה יפלח

גאיה יפלח, בת 24 ניסיון בהדרכה של שלוש שנים בתנועת נוער בני המושבים התנדבתי לשנת שירות בעמותת קדימה בה הדרכתי לבד קבוצה של בני נוער המוגדרים כנוער בסיכון את שירותי הצבאי עשיתי בפלמחים כמדריכת סימולטור טיסה (3 שנים דין אישה כדין גבר) -במסגרת התפקיד בניתי תיקי תוכן והדרכות, העברתי הסבות וניהלתי הכשרות וקורסים. כמו כן קלטתי מאמן חדש לחיל האוויר והכשרתי מדריכה יעודית ראשונה למאמן לאחרונה חזרתי מטיול של שנה וחצי ברחבי העולם ואני מחפשת עבודה בה אוכל לממש את יכולות ההדרכה שרכשתי לאורך השנים. באוקטובר הקרוב בכוונתי להתחיל ללמוד ( עוד 10 חודשים) ואני זמינה וגמישה למעבר לכל מקום שידרש שפות- עברית שפת אם ואנגלית דיבור וקריאה ברמה טובה מאוד תכונות נוספות- אחראית, מגדילת ראש ,יחסי אינוש מצוינים.
אזור
עפולה והסביבה
עיר
מרחביה (מושב)
12/12/2018
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • מלווים להסעות

  מלווים להסעות

  מידע על תפקיד מלווים בהסעות ילדים והדרישות של עבודה כמלווה בהסעות. בנוסף הצעות עבודה של משרות מלווה בהסעות (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים מלווה להסעות.
 • אזורי המשרות באתר דרושים בחינוך

  אזורי המשרות באתר דרושים בחינוך

  באתר דרושים בחינוך משרות רבות בתחום החינוך וההדרכה באזורים שונים בארץ. העבודה באזורים בארץ שונה ומגוונת מאוד והליך חיפוש העבודה קל ונוח. זה הזמן למצוא עבודה.
 • להיות הורים טובים יותר לילדים שלכם

  להיות הורים טובים יותר לילדים שלכם

  כולנו רוצים להיות הורים טובים. אבל איך עושים את זה? האם זו ההרגשה שאנחנו עושים את המקסימום למען הילדים? האם מדובר בתחושה של הילדים? הנה כמה רעיונות ממש מעניינים.

 • אם בית

  אם בית

  המידע המלא על תפקיד אם בית והדרישות לעבודה של אם בית. בנוסף הצעות עבודה למשרות אם בית (חיפוש עבודה) או פרסום מודעת דרושה אם בית באתר דרושים בחינוך.
 • מדריך | מדריכה

  מדריך | מדריכה

  מידע על תפקיד מדריך (או מדריכה) והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות הדרכה (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מדריכים.
 • הכלים להבין את שפת הבכי של התינוק

  הכלים להבין את שפת הבכי של התינוק

  הבכי של התינוק הוא שפת הדיבור הראשונה שלו והאמצעי שלו להעביר אליכם את תחושותיו. לכן חשוב לזהות את המסר של הבכי ולדעת כיצד להרגיע אותו. קבלו כמה טיפים.