התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


19/12/2016

עבודת ניהולאו ריכוז פרוייקט בחצי משרה לפנסיונרית

אילנה אבן בן נעים.

שלום. פרשתי לפני כחצי שנה. נהלתי 2 מסגרות לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים(ב. התנהגות ולקויות למידה). נסיון עשיר של מעל 3 עשורים בהוראה, הנחייה, ריכוז וניהול. בעלת השכלה אקדמאית(מ.א.) ועם ידע עולם עשיר ומגוון למדתי גישור וקואוצ'ינג ככלים מסייעים בחינוך ובחיים. 4 ספרים שלי יצאו לאור בשבע השנים האחרונות(3 ספרי ילדים וספר שירה. יש לי ידע רב בהדרכות צוותים והורים. תחומי עניין: תיאטרון וטיולים. אני אמא ל-6 וסבתא ל-11. יש לי עוד המון לתת מכישוריי ונסיוני וכל מסגרת שתקלוטהאותי תיתרם באופן משמעותי וייחודי מכישורים אלו.
אזור
אזור השפלה
עיר
באר גנים
סיווג משרה
17 לעמותה
19/12/2016
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • מטפלת בשיטת DIR

  מטפלת בשיטת DIR

  מידע על תפקיד מטפלת בשיטת DIR והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מטפלת בשיטת DIR (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מטפלות DIR.
 • הגננת

  הגננת

  הגננת היא המחנכת של הילדים בגן הילדים או במעון. בישראל הרבה תפקידים נופלים על הגננת ולכן לכל גננת דרושים גם כישורים נוספים לעבודה. הגננת - אתר דרושים בחינוך.

 • מפקח | מפקחת

  מפקח | מפקחת

  מידע על תפקיד מפקח (או מפקחת) והדרישות לתפקיד מקצועי או פדגוגי. בנוסף הצעות עבודה של משרות מפקחים (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של פיקוח.
 • אזורי המשרות באתר דרושים בחינוך

  אזורי המשרות באתר דרושים בחינוך

  באתר דרושים בחינוך משרות רבות בתחום החינוך וההדרכה באזורים שונים בארץ. העבודה באזורים בארץ שונה ומגוונת מאוד והליך חיפוש העבודה קל ונוח. זה הזמן למצוא עבודה.
 • האם התחושה שמשעמם לפעוט מוצדקת?

  האם התחושה שמשעמם לפעוט מוצדקת?

  לאחר שהבאנו ילד לעולם, אנחנו לעיתים רבות מרגישים שמשעמם לו. אנו מרגישים שאנחנו צריכים למלא את זמנו בפעילויות מגוונות. האם התחושה הזו אכן מוצדקת?

 • חינוך לפרפקציוניזם עלול לגרום לילדים נזק רגשי

  חינוך לפרפקציוניזם עלול לגרום לילדים נזק רגשי

  כהורים, כולנו מפתחים ציפיות גבוהות מילדינו. אנחנו מלווים אותם בכל צעד ושעל שהם עושים אל עבר עולם המבוגרים, תוך שאיפה למצוינות. אך, על אף הדאגה והרצון הטוב, האם זוהי הדרך הנכונה ביותר לגידולם?