התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


28/11/2019

תפקידי ניהול בתחום החינוך

טלי רביב קרויטורו

בשלוש השנים האחרונות ניהלתי בית ספר לחינוך מיוחד לנוער המאובחן על הרצף האוטיסטי. תפקיד משמעותי, מאתגר ורחב שכלל הובלת תהליכים חוצי ארגון ברמה בית ספרית; החל מגיבוש תפיסה וחזון התואמים לאפיון תלמידי בית הספר, דרך התווית שפה ותרבות עבודה, המכוונת ומקיימת הלכה למעשה שיח מקצועי, למידה והתבוננות מתמדת, וניהול אינטגרטיבי של המקרה הפרטי. בניהול השוטף פעלתי מתוך מבט מתכלל המכתיב סדרי עדיפויות וקצב עבודה בנושאים וסוגיות שונות. התפקיד דרש בניית תשתית ארגונית בית ספרית ובכללה צוות מוביל; פיתוח והטמעת תהליכי עבודה בהלימה למבנה הארגוני; גיוס ושימור צוות; ליווי והובלת תהליכי חניכה והערכת צוות; פיתוח והבניית תהליכי הכשרה מקצועית והטמעתם. תכנון ובקרה על תקציב. אחריות לקשר עם גורמים פנים וחוץ ארגוניים; ממשקים מול פיקוח, רשויות חינוך ורווחה. התמודדות עם מצבי קושי מורכבים וניהולם. לאחר 3 שנים מדהימות ומאתגרות כאחד, בחרתי לסיים את תפקידי מתוך רצון לקחת פסק זמן, להתבונן על הדברים ממרחק ולהבין מהו האתגר הבא שלי וכיצד ליצור איזון נכון יותר בין עבודה לחיים אישיים, במסגרת תפקיד ניהולי מורכב. אני בעלת תואר שני בחינוך, מטעם החוג ללקויות למידה באוניברסיטת חיפה. יש לי ניסיון מגוון בחינוך המיוחד בתחום לקויות למידה ואוטיזם בתפקידי ניהול, הדרכה, הנחייה, פיתוח, הוראה, ייעוץ פדגוגי, אבחון וטיפול- במסגרת משרד החינוך, במסגרות אקדמיות ובאופן פרטי כעצמאית. בעלת רקע עשיר וניסיון רב בתחום השילוב וההכלה של תלמידי החינוך המיוחד בחינוך הרגיל. יכולת גבוהה ליישום ידע תאורטי ומחקרי בתהליכי הוראה המשקפים תפיסה הרואה במורה מחנך ומנחה, בתלמיד כשותף אקטיבי הבונה ידע רלוונטי ומתוך עניין, ובמקצוע הלימוד כאמצעי ולא כמטרה. בעלת נקודת מבט מקיפה ואינטגרטיבית בתחומיי התמחותי המבוססת על מגוון עיסוקים המערבים עבודה מול סטודנטים לתואר ראשון ושני להוראה ולקויות למידה, מורים, מאבחנים ומטפלים במקצועות שונים, תלמידים ומשפחותיהם. בעלת יכולת טובה להוביל תהליכים ארגוניים של עבודה מתודולוגית רב מקצועית ואינטגרטיבית, המבוססת תפיסה. כושר ארגון, יעילות גבוהה וקצב למידה ועבודה מעולים. אני מחפשת תפקיד ניהולי בתחום החינוך, משמעותי ובעל ערך מוסף, בסביבת עבודה יצירתית המאמינה ומקדמת חדשנות ושינוי. תושבת חיפה כך שרצוי בעיר או בסביבתה.
אזור
חיפה והקריות
עיר
חיפה
28/11/2019
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • כל מה שצריך לדעת על לימודי חינוך מיוחד

  כל מה שצריך לדעת על לימודי חינוך מיוחד

  אתגר החינוך נחשב למיוחד במערכת חינוך רגילה וכל שכן במערכת חינוך מיוחד הכוללת ילדים הסובלים מקשיי למידה שונים המהווים אתגר בפני הצוות החינוכי.
 • מרצה

  מרצה

  מידע על תפקיד מרצה (מעביר הרצאות) והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מרצים (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של מרצים.
 • מורה פרטי | מורה פרטית

  מורה פרטי | מורה פרטית

  מידע על תפקיד מורה פרטי (או מורה פרטית) והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מורים פרטיים (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של הוראה פרטית.
 • אל תיתנו לילד "להחליט עליכם"

  אל תיתנו לילד "להחליט עליכם"

  פרסומות בטלויזיה בסגנון "את לא מחליטה עלי" זוכות לתהודה. האם הן משפיעות באמת על חיינו האישיים והקשר עם הילדים? כיצד עלינו לנהוג בחינוך ובקבלת החלטות אל מול הילדים.

 • הגננת

  הגננת

  הגננת היא המחנכת של הילדים בגן הילדים או במעון. בישראל הרבה תפקידים נופלים על הגננת ולכן לכל גננת דרושים גם כישורים נוספים לעבודה. הגננת - אתר דרושים בחינוך.

 • 3 טיפים שיעזרו לנו להיות הורים משמעותיים

  3 טיפים שיעזרו לנו להיות הורים משמעותיים

  הילד שלנו הגיע לעולם ואנחנו הופכים להורים. כולנו רוצים להיות הורים משמעותיים יותר בשביל הילדים שלנו ולהוביל אותם להצלחה. הנה מספר עקרונות שיעזרו לנו בכך.