התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


20/12/2016

סייעת

מאיה כרמל

קוראים לי מאיה,אני בת 24 כרגע מרמת ישי החל מחודש ינואר מקרית אתא. מחפשת לעבוד בגן עירייה מגיל 3-6. יש לי אהבה גדולה לילדים,אני אחראית ומנוסה. יש לי תעודה של מטפלת לגיל הרך סוג 1 ותעודה של סייעות לחינוך מיוחד ופדגוגי. ב 3 שנים האחרונות עבדתי בצהרון של מתנ"ס רמת ישי כמו כן עבדתי בהחלפות של סייעות וגננות ביישוב.עבדתי במעון ויצו בקרית טבעון התחלתי בתור סטודנטית והמשכתי בתור מטפלת.עבדתי במעון נעמת בנשר בתור סייעת צמודה לילדה עם אוטיזם בינוני עד קשה במשך חצי שנה ולאחר מכן המשכתי בתור מטפלת במעון. כמו כן עבדתי בגנון פרטי לילדים בגילאי 3 ח' עד 3 שנים.
אזור
חיפה והקריות
עיר
קריית אתא
סיווג משרה
12 לגן ילדים
20/12/2016
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • משגיחי בחינות

  משגיחי בחינות

  מידע על תפקיד משגיח בחינות והדרישות של עבודה בהשגחת בחינות. בנוסף הצעות עבודה של משרות משגיחי בחינות (חיפוש עבודה) ומודעות דרושים משגיחים לבחינות.
 • ארגון המורים

  ארגון המורים

  ארגון המורים מייצג עשרות אלפי מורים וכדי להקים את ארגון המורים דרושים היו פעילים בעלי חזון, שחלקם פרשו מהסתדרות המורים. ארגון המורים - דרושים בחינוך.

 • מהלידה לעולם – תהליך ההסתגלות של התינוק

  מהלידה לעולם – תהליך ההסתגלות של התינוק

  התינוק עובר בתקופה קצרה תהליך משמעותי וטראומטי. הוא מגיח מבטן האם, מסביבה סטירילית ומוגנת לעולם בו הוא צריך לדאוג לעצמו. בואו נבין טוב יותר את תהליך ההסתגלות.

 • התפתחות רגשית-חברתית בגיל הרך

  התפתחות רגשית-חברתית בגיל הרך

  מהי התפתחות רגשית-חברתית? באילו גילאים היא מתחילה וכיצד עלינו לפעול על מנת לתמוך בילדים ולדאוג שיתפתחו בצורה הנכונה להם. הנה מספר עקרונות.

 • הגננת

  הגננת

  הגננת היא המחנכת של הילדים בגן הילדים או במעון. בישראל הרבה תפקידים נופלים על הגננת ולכן לכל גננת דרושים גם כישורים נוספים לעבודה. הגננת - אתר דרושים בחינוך.

 • איך לבחור את המטפלת לתינוק שלכם?

  איך לבחור את המטפלת לתינוק שלכם?

  כהורים תמיד נתלבט מי המטפלת שעלינו לבחור לתינוק שלנו. האם לקחת מישהי מוסמכת או לבחור בחורה שעשתה קצת בייביסיטר? כיצד לבחור מטפלת ולמה לשים לב?