התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


08/05/2019

חיפוש משרה מלאה

ספיר לוגסי

שמי ספיר לוגסי, בת 25. מסיימת בעוד כחודשיים תואר ראשון באוניברסיטת בן גוריון שבנגב בחינוך ותקשורת בממוצע 93. הזיקה שלי היא לעולם החינוך, מגיל צעיר עסקתי בתחום- הן כמדריכה בתנועת "הצופים" והן כרזת קייטנות קיץ. בשנים האחרונות גם כן הייתי בתחום החינוך הבלתי פורמלי- ניהלתי סניף של עמותת "אור לחינוך" בערד וכן הייתי רכזת+חונכת בארגון פר"ח. כמו כן, מתחביביי לשיר, לרקוד ולשחק- הייתי כ10 שנים בלהקת צעירי ביאליק. בצבא, שירתתי בתפקיד פקמצ"ית- ניהול שוטף של יום טיסות, כוננויות והזנקות, תפקיד מאתגר ומספק! במהלך התואר התנדבתי בעמותת "באר שבע אוהבת חיות" וכן בעמותת "עמך".
אזור
חיפה והקריות
עיר
קריית ביאליק
08/05/2019
חזרה ללוח מחפשי עבודה
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • בייביסיטר | שמרטפות

  בייביסיטר | שמרטפות

  מידע על תפקיד של בייביסיטר (שמרטף) ודרישות התפקיד לעבודה כבייביסיטר. בנוסף הצעות עבודה למשרות בייביסיטר ופרסום מודעת דרושים בייביסיטר באתר דרושים בחינוך.
 • משלבת

  משלבת

  המידע המלא על תפקיד משלבת והדרישות של עבודה בשילוב בחינוך. בנוסף הצעות עבודה של משרות שילוב (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של משלבת באתר דרושים בחינוך.
 • רגישות סנסורית אצל ילדים

  רגישות סנסורית אצל ילדים

  חמשת החושים שלנו מונחים על סקאלה. האם לילד יש עודף או תת רגישות חושית? במידה וכן, נוכל למנוע תקלות תקשורת, כעסים ומתחים אצל הילדים. איך מזהים ואיך מתמודדים?

 • מדוע לא מומלץ לצפות בטלוויזיה עד גיל שנתיים

  מדוע לא מומלץ לצפות בטלוויזיה עד גיל שנתיים

  כהורים עסוקים, נוח לנו להושיב את הפצפון שלנו מול הטלויזיה כדי שנוכל להתפנות לסידורים. אך אולי זה פוגע בילד? הסיבות מדוע לא מומלץ לתת לילד עד גיל שנתיים לבהות במסך.

 • להיות הורים טובים יותר לילדים שלכם

  להיות הורים טובים יותר לילדים שלכם

  כולנו רוצים להיות הורים טובים. אבל איך עושים את זה? האם זו ההרגשה שאנחנו עושים את המקסימום למען הילדים? האם מדובר בתחושה של הילדים? הנה כמה רעיונות ממש מעניינים.

 • גיל שנתיים הנורא, הנפלא

  גיל שנתיים הנורא, הנפלא

  גיל שנתיים (מכונה גם גיל ה- לא!-לא! הוא נפלא לילדים, אך קשה להורים. מה עובר על הילדים בגיל הזה? מדוע ישנם התקפי זעם? וכיצד עלינו ההורים להתמודד עימו בהצלחה?