התחברות לחשבון אישי

להגשת מועמדות עליך להתחבר לאתר

פעם ראשונה? הרשם עכשיו


02/11/2016

דרוש/ה רכז/ת מד"צים בלהבים

רכז/ת למתנ"ס

דרוש/ה ליחידת הנוער בלהבים רכז/ת מד"צים(מדריכים צעירים) ומנהיגות נוער בחצי משרה תיאור התפקיד: רכז/ת המד"צים עובד/ת תחת יחידת הנוער של המועצה המקומית בלהבים. תפקיד רכז/ת המד"צים הוא לאתר וליצור קשר עם בני נוער בקהילה ולבנות, לגבש ולהדריך קבוצות מד"צים על בסיס תוכניות ההדרכה הקיימות. רכז/ת נושא/ת באחריות כוללת על הפעילות של המד"צים וקורסי המד"צים ביישוב ופועל/ת על פי מדיניות יחידת הנוער. מתכנן/ת את הפעילות השנתית של המד"צים, וגוזר/ת ממנה את גרף ההכשרה לקורסי המד"צים ותוכניות הקיץ. הרכז/ת מלווה את המדריכים וחונך אותם בזמן הפעילות, אחראי על רישום החניכים, וניהול התקציב. רכז/ת המד"צים אחראי/ת באופן ישיר לתכנון , תיאום, ריכוז והפעלת מחנה הילדים של המתנ"ס במהלך השבועות הראשונים של יולי. מחנה זה מתבצע כפעילות של המד"צים ותכנונו יחל כבר באפריל בסיוע מנהל יחידת הנוער. במקביל לעבודה הקבוצתית- חברתית, רכז/ת המד"צים מקיימ/ת ומטפח/ת קשרים אישיים עם בני הנוער על מנת לשמש להם כ"אוזן קשבת" ומסייע/ת להם בהתמודדות עם בעיות ומצוקות. רכז/ת המד"צים הינו/ה חלק מיחידת הנוער היישובית וכפוף/ה באופן ישיר למנהל יחידת הנוער. יש צורך בגמישות בשעות העבודה ונכונות לעבודה בשעות לא שגרתיות. מינימום שלושה ערבים בשבוע *יש לקחת בחשבון כי תיאור התפקיד יכול להשתנות בהתאם לצרכי מדור הנוער.
דרישות המשרה
דרישות התפקיד: *עדיפות לסטודנט/ית או בעל/ת תואר ראשון באחד מהתחומים הבאים: קידום נוער, עבודה סוציאלית, קרימינולוגיה, פסיכולוגיה, חינוך בלתי פורמאלי, חינוך, עבודה קהילתית, מדעי ההתנהגות והחברה (עדיפות למסיימי/ות תואר ראשון). *שירות צבאי/לאומי מלא(בצירוף תעודה). *רצוי ניסיון באחד או יותר מהתחומים הבאים: הנחיית קבוצות , הדרכת קבוצות נוער, ניהול וארגון פרויקטים חינוכיים במסגרת החינוך הבלתי פורמאלי.   כישורים אישיים: יכולת להדריך ולהעשיר בני נוער בתחום הערכי- חברתי- קהילתי. יכולת ליצור ולקיים קשר אישי עם בני נוער. יכולת לשיתוף פעולה בצוות. יכולת ביטוי גבוהה בכתב ובעל פה. יכולת ניהול, ארגון והפעלת צוות ויכולת עבודה בסביבה מרובת משימות. יכולת ניהול משא ומתן. יכולת ליזום, לפתח ולבצע תוכניות חינוכיות, להדריך ולהנחות מדריכים. יכולת ונכונות לעבוד בשעות בלתי שגרתיות. הזדהות עם עקרונות החינוך הבלתי פורמאלי. קורות חיים ותעודות המעידות על השכלה וכן המלצות יש לשלוח לעידן שביט מנהל יחידת הנוער המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד. רק העונים לדרישות המשרה יענו בהתאם.
שעות עבודה
אחר צהריים/ערב
ימי עבודה
ראשון-חמישי
היקף משרה
משרה חלקית
אזור
אזור הדרום
עיר
להבים
02/11/2016
חזרה ללוח הדרושים
שלח משרה למייל
מלאו את הפרטים הבאים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

 • התמחות | סטאז'

  התמחות | סטאז'

  מידע על תפקיד מתמחה או מתמחה והדרישות לתפקיד במערכת החינוך. בנוסף הצעות עבודה של משרות התמחות (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של סטאז'.
 • ארגון המורים

  ארגון המורים

  ארגון המורים מייצג עשרות אלפי מורים וכדי להקים את ארגון המורים דרושים היו פעילים בעלי חזון, שחלקם פרשו מהסתדרות המורים. ארגון המורים - דרושים בחינוך.

 • מה חשוב לבדוק בבחירת משפחתון / מעון

  מה חשוב לבדוק בבחירת משפחתון / מעון

  איך עלינו לבחור את המשפחתון או המעון המתאימים לילד שלנו? על מה מומלץ לשים דגש מיוחד? ממה כדאי להזהר? הטיפים שאתם פשוט, אבל פשוט חייבים לקרוא.

 • אב בית | שרת

  אב בית | שרת

  המידע המלא על תפקיד אב בית (שרת) והדרישות לעבודה של אב בית. בנוסף הצעות עבודה למשרות אב בית (חיפוש עבודה) או פרסום מודעת דרוש אב בית באתר דרושים בחינוך.
 • מורה פרטי | מורה פרטית

  מורה פרטי | מורה פרטית

  מידע על תפקיד מורה פרטי (או מורה פרטית) והדרישות לתפקיד. בנוסף הצעות עבודה של משרות מורים פרטיים (חיפוש עבודה) ופרסום מודעת דרושים של הוראה פרטית.
 • התפתחות רגשית-חברתית בגיל הרך

  התפתחות רגשית-חברתית בגיל הרך

  מהי התפתחות רגשית-חברתית? באילו גילאים היא מתחילה וכיצד עלינו לפעול על מנת לתמוך בילדים ולדאוג שיתפתחו בצורה הנכונה להם. הנה מספר עקרונות.